DOLAR 20,9783 0.73%
EURO 22,5975 -0.26%
ALTIN 1.312,07-0,73
BITCOIN %
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap ile uzaktan hesap açılabilecek

ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap ile uzaktan hesap açılabilecek

ABONE OL
Mart 10, 2022 10:10
ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap ile uzaktan hesap açılabilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 Türkiye’deki finans piyasalarının gelişimine yönelik birçok yeniliğe imza atan ÜNLÜ Menkul, sermaye piyasalarında işlem yapmak isteyen bireysel yatırımcıların görüntülü görüşme ile, uzaktan hesap açmalarını sağlayacak ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap uygulamasını devreye aldı.

 

ÜNLÜ Menkul Genel Müdürü Gamze Akgüney, “Bugüne kadar Türkiye sermaye piyasalarının gelişimi için vermiş olduğumuz desteği, dijitalleşmeye odaklanan her adımımız ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

Türkiye’deki finans piyasalarının gelişimine yönelik birçok yeniliğe imza atan ÜNLÜ Menkul, sermaye piyasalarında işlem yapmak isteyen bireysel yatırımcıların görüntülü görüşme ile, uzaktan hesap açmalarını sağlayacak yeni uygulamasını devreye aldı. App Store veya Google Playstore’da yer alan ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap uygulamasını ücretsiz indirerek gerçekleştirilebilen hesap açma işlemi sayesinde, kurye beklemeye gerek kalmadan, bireysel yatırımcılar dijital onay ile hesap açılabilecek. ÜNLÜ Menkul Kolay Hesap uygulamasında “Süreci Başlat” butonuna tıklandıktan sonra birkaç adımda gerekli bilgiler kolayca doldurulabiliyor. Kimlik bilgileri, Yakın Okuma (NFC) ile uyumlu telefonlar sayesinde tek adımda doğrulanabiliyor. Sözleşmeler dijital olarak onaylandıktan sonra anlık görüntülü görüşme yaparak ya da görüşme randevusu oluşturularak hesap açma süreci tamamlanabiliyor.

 

‘Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini dijital dönüşüm faaliyetlerimiz kapsamında daha üst seviyelere taşıyoruz’

Tüm iş süreçlerinde her geçen gün artan dijitalleşmenin önemine dikkat çeken ÜNLÜ Menkul Genel Müdürü Gamze Akgüney, “Günümüzde dijitalleşme hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Yenilikçi teknolojilere verdiğimiz önemle biz de iş yapış biçimimizde dijitalleşmeyi önceliklendiriyor, müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini dijital dönüşüm faaliyetlerimiz kapsamında daha üst seviyelere taşıyoruz. Bu kapsamda projelendirdiğimiz yeni hizmet ve uygulamaları devreye almaya devam edeceğiz. Bugüne kadar Türkiye sermaye piyasalarının gelişimi için vermiş olduğumuz desteği, dijitalleşmeye odaklanan her adımımız ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

ÜNLÜ & Co hakkında:

1996 yılında kurulan ÜNLÜ & Co Grubu, 25 yılı aşkın süredir yürüttüğü faaliyetler kapsamında Yatırım Hizmetleri Danışmanlığı, Sermaye Piyasaları Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri, Kurumsal Finansman ve Borç Finansmanı Danışmanlık Hizmetleri, Alternatif Yatırımlar ve Fon ve Portföy Yönetimi alanlarında yatırımcılara hizmet vermektedir. 

ÜNLÜ Menkul Değerler çatısı altında ise DAHA Yatırım Danışmanlığı ile nitelikli bireysel ve kurumsal yatırımcılara kişiye özel yatırım danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. 

Merkezi İstanbul’da olan ve 500’e yakın çalışanıyla faaliyet gösteren ÜNLÜ & Co Grubu’nun ayrıca İstanbul- Bağdat Caddesi, Ankara ve İzmir’de şubeleri, New York ve Londra’da ise iştirakleri bulunmaktadır.

www.unluco.com 

www.unlumenkul.com

 

Ödüllerimizden

 • 21. Capital En Beğenilen Şirketler Araştırması- 2021 En Beğenilen Aracı Kurum Birincilik Ödülü
 • BV Awards 2020 & 2021 – Best Investment Research Team Turkey / En İyi Araştırma Ekibi
 • 12th & 13th M&A Atlas Awards- Yılın Küresel Birleşme & Satınalma İşlemi- Gelişmekte Olan Ülkeler Yılın Yatırım Bankası
 • 6. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri- Satın Alma ve Birleşme İşlemleri Lideri-2020
 • Globee- 2021 Business Excellence Awards- Öğrenme Yönetimi Çözümleri Kategorisi- Altın Ödül
 • Stevie Awards for Great Employers (SAGE) 2021- Öğrenme Teknolojleri Uygulamaları Kategorisi- Gümüş Ödül
 • Bonds & Loans 2021- Yılın Yerel Para Birimi Tahvil İhracı- Pegasus Havayolları A.Ş.
 • ARC Awards 2021 – İç Tasarım Gold Ödül / Geleneksel Faaliyet Raporu Silver Ödül / Yönetim Kurulu Başkanı Metni Silver Ödül
 • EMEA Finance/ Europe Banking Awards 2020 – Türkiye’nin En İyi Birleşme & Satın Alma Şirketi Ödülü
 • Euromoney Awards for Excellence 2015 – Yılın En İyi Birleşme ve Satın Alma Danışmanı
 • Euromoney Awards for Excellence 2016 / 2019 – Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası
 • ACQ5 Global Awards 2020 – Türkiye – Yılın Yatırım Bankası
 • 5. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri- Satın Alma ve Birleşme İşlemleri Lideri-2019 & Toplumsal Değer Projesi (ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi)
 • Bonds & Loans 2020 – Yılın Proje Finansmanı Finalisti – Unifree Duty Free Anonim Şirketi Üçüncü Havalimanı Projesi / Yılın Yapılandırılmış Tahvil İhracı Runner-Up – ÜNLÜ Menkul Hasat Varlık Finansman Fonu/ Tarfin Tarım A.Ş.

Sardis Awards – Pozitif Sosyal Etki – Toplumsal Cinsiyet Eşitliği / ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi / Gümüş Sardis

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.